GOODYEAR NUOLAIDOS KUPONŲ KAMPANIJA

„Goodyear“ nuolaidos kuponų kampanija – mūsų būdas parodyti jums, kad naujovių, saugumo, žurnalų testų ir aukštos kokybės lyderio vardas yra daugiau nei žodžiai.

 

Apie kampaniją

„Goodyear“ nuolaidos kuponų kampanijoje (toliau – Kampanija) laimi visi. Pirkite 17’’ ar didesnes „Goodyear“ ar „Dunlop“ vasarines padangas iš įgalioto „Goodyear“ padangų platintojo ir gaukite nuolaidą, priklausančią nuo ratlankio dydžio. Kuo didesnis ratlankis, tuo didesnė nuolaida.

 

Bendrosios dalyvavimo sąlygos

  1. Kampanijos laikotarpis: nuo 2018-03-15 iki 2018-05-31 Toliau pateiktos taisyklės bus taikomos kartu su „Goodyear Dunlop Tires Baltic OU“ bendrosiomis sąlygomis, esančiomis www.goodyear.lt ir nebus kitaip keičiamos.
  2. Pirkite „Goodyear“ arba "Dunlop" vasarinių padangų, kurių ratlankis yra ne mažesnis nei 17”, komplektą, ir dalyvaukite kampanijoje, kurios metu gausite nuolaidą pagal toliau aprašytą schemą.

 

Padangos ratlankio dydis

17"

18"

19" ar didesnis

Nuolaida kiekvienam 4 padangų komplektui

40 € (su PVM)

50 € (su PVM)

60 € (su PVM)

 

  1. Asmuo, norėdamas gauti nuolaidą, turi užsiregistruoti „Goodyear“ kampanijos svetainėje www.kampanija.goodyear.lt ir gauti specialų kuponą (toliau – Kuponas), kurį reikia pateikti padangų pardavėjui perkant padangas su nuolaida.
  2. Kuponas yra asmeninis. Kampanijos metu kiekvienas pirkėjas gali panaudoti tik vieną Kuponą.
  3. Kampanijoje gali dalyvauti tik fiziniai asmenys, įsigyjantys lengvųjų automobilių padangas. Joje negali dalyvauti išperkamosios nuomos bendrovės, automobilių parkai (perkantys daugiau kaip 20 padangų). Kampanija negalioja sunkvežimių bei lengvųjų sunkvežimių (C) padangoms.
  4. Kuponas galioja tik Kampanijos laikotarpiu.
  5. Kampanijoje dalyvaujantis įgaliotas pardavėjas nuolaidą pritaiko iš karto.
  6. Kuponas galioja tik Kampanijoje dalyvaujančiose pardavimo vietose. Dalyvaujančių pardavėjų sąrašas yra reguliariai atnaujinamas. Įsitikinkite, kad pirkimo metu jūsų pasirinktas pardavėjas dalyvauja Kampanijoje. Dalyvaujančių akcijoje pardavėjų sąrašą galite rasti www.kampanija.goodyear.lt
  7. Informacija apie duomenų rinkimą ir jų panaudojimo tikslus pateikiama „Goodyear“ privatumo politikoje www.goodyear.lt bei Kampanijos puslapyje www.kampanija.goodyear.lt

Baigiamosios pastabos

„Goodyear“ nuolaidos kuponų kampanija yra speciali kampanija, kurios metu taikomos „Goodyear Dunlop Tires OU“ standartinės sąlygos, www.goodyear.lt ir sąlygos, kurias gali taikyti „Goodyear“ pardavėjas. Dėl informacijos apie jas kreipkitės į savo „Goodyear“ pardavėją. Ši kampanija nėra skirta apriboti jūsų kaip naudotojo teisių, suteiktų įstatymais ar standartinėmis sąlygomis, kurias taiko „Goodyear Dunlop Tires Baltic OU“.