GOODYEAR NUOLAIDOS KUPONŲ KAMPANIJA

„Goodyear“ nuolaidos kuponų kampanija – mūsų būdas parodyti jums, kad naujovių, saugumo, žurnalų testų ir aukštos kokybės lyderio vardas yra daugiau nei žodžiai.

Apie kampaniją

„Goodyear“ nuolaidos kuponų kampanijoje (toliau Kampanija) laimi visi. Pirkite 16’’ ar didesnes „Goodyear“ ar „Dunlop“ vasarines padangas iš įgalioto „Goodyear“ padangų platintojo ir gaukite nuolaidą, priklausančią nuo ratlankio dydžio. Kuo didesnis ratlankis, tuo didesnė nuolaida.

Bendrosios dalyvavimo sąlygos

 1. Kampanijos laikotarpis: nuo 2021-09-15 iki 2021-12-15 Toliau pateiktos taisyklės bus taikomos kartu su „Goodyear Baltic OU“ bendrosiomis sąlygomis, esančiomis www.goodyear.lt ir nebus kitaip keičiamos.
 2. Pirkite „Goodyear“ arba "Dunlop" žieminių padangų, kurių ratlankis yra ne mažesnis nei 16”, komplektą, ir dalyvaukite kampanijoje, kurios metu gausite nuolaidą pagal toliau aprašytą schemą.

Padangos ratlankio dydis

16 ’’

17 ’’

18 ’’ ar didesnis

Nuolaida kiekvienam 4-ių  padangų komplektui

30 €

(su PVM)

40 €

(su PVM)

50

(su PVM)

 1. Asmuo, norėdamas gauti nuolaidą, turi užsiregistruoti „Goodyear“ kampanijos svetainėje kampanija.goodyear.lt ir gauti specialų kuponą (toliau Kuponas), kurį reikia pateikti padangų pardavėjui perkant padangas su nuolaida.
 2. Kuponas yra asmeninis. Kampanijos metu kiekvienas pirkėjas gali panaudoti tik vieną Kuponą.
 3. Kampanijoje gali dalyvauti tik fiziniai asmenys, įsigyjantys lengvųjų automobilių padangas. Joje negali dalyvauti išperkamosios nuomos bendrovės, automobilių parkai (perkantys daugiau kaip 20 padangų). Kampanija negalioja sunkvežimių bei lengvųjų sunkvežimių (C) padangoms.
 4. Kuponas galioja tik Kampanijos laikotarpiu.
 5. Kampanijoje dalyvaujantis įgaliotas pardavėjas nuolaidą pritaiko iš karto.
 6. Kuponas galioja tik Kampanijoje dalyvaujančiose pardavimo vietose. Dalyvaujančių pardavėjų sąrašas yra reguliariai atnaujinamas. Įsitikinkite, kad pirkimo metu jūsų pasirinktas pardavėjas dalyvauja Kampanijoje. Dalyvaujančių akcijoje pardavėjų sąrašą galite rasti kampanija.goodyear.lt. Akcijoje dalyvaujantys pardavėjai turi ribotą biudžetą nuolaidai suteikti, atsisiųstas Kuponas negarantuoja nuolaidos tam tikro pardavėjo parduotuvėje, tai priklauso nuo pardavėjui likusio biudžeto nuolaidai suteikti, kuris gali pasibaigti ir anksčiau nei 2021 m. gegužės 31d.
 7. „Goodyear“ renka i rsaugo jūsų asmeninius duomenis, renkamus akcijos tikslais, akcijos laikotarpiu. Jie bus pašalinti po 4 metų. Jei pageidaujate, kad surinkti asmens duomenys būtų pašalinti anksčiau, susisiekite su mumis nordic_dataprivacy@goodyear.com.
 8. „ Informacija apie duomenų rinkimą ir jų panaudojimo tikslus pateikiama „Goodyear“ privatumo politikoje
  www.goodyear.lt bei Kampanijos puslapyje https://www.goodyear.eu/lt_lt/consumer/privacy-policy.html

Baigiamosios pastabos

„Goodyear“ nuolaidos kuponų kampanija yra speciali kampanija, kurios metu taikomos „Goodyear OU“ standartinės sąlygos, www.goodyear.lt ir sąlygos, kurias gali taikyti „Goodyear“ pardavėjas. Dėl informacijos apie jas kreipkitės į savo „Goodyear“ pardavėją. Ši kampanija nėra skirta apriboti jūsų kaip naudotojo teisių, suteiktų įstatymais ar standartinėmis sąlygomis, kurias taiko „Goodyear Baltic OU“.